6 ČERVNOVÝCH KNIH, KTERÉ SI ZABALTE NA DOVOLENOU!


Letní prázdniny se blíží a knihkupectví jsou na to připravená! Ať už se jedete vyhřívat na mořskou pláž nebo plánujete zažít dobrodružství na českých hradech, s prázdnou rozhodně nepojedete. Vybrali jsme 6 největších knižních pecek, které v červnu vycházejí!

ZAKÁZANÉ OVOCE

Knihy Jojo Moyesové je nebezpečné číst o dovolené, protože jsou tak návykové, že hrozí, že na sluníčku při čtení chytneme úpal! Ale stojí to za to. A Zakázané ovoce(jak už to bývá) je obzvlášť lákavé: anglické přímořské letovisko, polovina 20. století a tragická událost, jejíž ozvěny jsou slyšet dodnes. Mega těšení!

LOUTKÁŘ

Hadrový panák byl největší senzací loňského roku, takže čtenáři detektivek druhý díl již netrpělivě vyhlížejí. Loutkář začíná rok a půl po děsivých událostech z Hadrového panáka, kdy se v Londýně i v New Yorku začnou objevovat mrtvoly s podivnými vzkazy. Emily Baxterová tuší, že to je vzkaz, že hrůzostrašná hra pořád neskončila…

ANDĚLSKÁ HRA

Nenajdete knihy víc prodchnuté atmosférou starých španělských uliček než ty ze série Stín větru od Carlose Ruize Zafóna. Knižní klub po Stínu větru v červnu vydá druhý díl s názvem Andělská hra, který vypráví dramatický příběh mladého spisovatele, který se zaváže, že napíše knihu, jakou nikdy nikdo nenapsal. Netuší, že uzavřel smlouvu s ďáblem…

POKREVNÍ POUTA

Detektivka Kim Stoneová se vrací! Tentokrát je na stopě sériovému vrahovi, který své oběti zabíjí jedinou ránou přesně mířenou do srdce. Jenže oběti nemají nic společného a Kim se navíc musí potýkat s děsivým přízrakem minulosti, takže se nedokáže pořádně soustředit… Pokud milujete detektivky a thrillery, knihy Angely Marsonsové jsou povinná četba!

ČERNOOKÁ

První young adult thriller od české autorky si prostě nesmíte nechat ujít. Osmnáctiletá Viktorie se marně snaží vyrovnat se smrtí své matky. Pak začne v zrcadle vídat přízrak dívky s černočernýma očima. Je to jenom iluze vyvolaná depresemi, nebo Černooká skutečně chce ovládnout její tělo? Temný psychologický thriller, který musí vyjít v létě, protože číst to na podzim nebo v zimě by spousta čtenářů nerozdýchala!

ŠÉF

A sladká tečka na závěr! Kdo by nechtěl strávit dovolenou se sexy Šéfem, který na nás hledí z obálky nového románku z edice New Adult? Perfektně namíchaný koktejl erotického jiskření, humoru a dramatického příběhu! Proč si nedopřát pořádnou oddechovku – je přece léto!